باز پخش «خانه ما» کرونایی از شبکه مستند/ فصل دهم، زمستان روی آنتن می‌رود
۰۵ آذر ۱۳۹۹ 0

باز پخش «خانه ما» کرونایی از شبکه مستند/ فصل دهم، زمستان روی آنتن می‌رود

فصل ویژه مستند مسابقه پرطرفدار «خانه ما» که تابستان امسال با عنوان «خانه ما کرونایی» روی آنتن شبکه دو رفت؛ از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استودیو نوبین؛ در آستانه پخش فصل دهم مستندمسابقه «خانه ما» به عنوان پرمخاطب‌ترین رئالیتی‌شوی خانوادگی از رسانه ملی، فصل ویژه این برنامه با «خانه ما کرونایی» از روز شنبه 8 آذرماه هر شب ساعت 19 روی آنتن شبکه مستند سیما خواهد رفت.

براساس این گزارش، علی رغم اینکه شیوع کرونا ساخت فصل نهم ریالیتی شو «خانه ما» را که قرار بود در بوشهر تولید شود منتفی کرد، عوامل این ریلیتی شو، یک خانه ما را برای روزهای کرونایی برای مخاطبان خود آماده کردند که تابستان امسال روی آنتن شبکه دو سیما رفت و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد.

طراحان مستندمسابقه «خانه ما» تصمیم گرفتند تا تغییر ناگهانی و غیرمترقبه سبک زندگی ایرانیان در زمانه کرونایی را ثبت کنند. ایده‌ای خام و پرزحمت که با همت آنان و حضور خانوده‌های پرتلاش از چهار گوشه کشور پر و بال گرفت و اجرایی شد.

از بین خانواده‌های برگزیده فصل‌های قبل، چهارخانواده از شهرهای تبریز، شیراز، مشهد و رشت به صورت دو‌به‌دو با هم رقابت می‌کنند و برنده آنها فینال این ویژه‌برنامه را برگزار خواهند کرد.

خط اصلی این برنامه، زندگی در شرایط قرنطینه است. درنتیجه، همه آیتم‌ها با همین محوریت طراحی و اجرا شده‌اند. شرکت‌کنندگان دیگر به صورت فیزیکی با هم در ارتباط نیستند همه ارتباطات تقریباً به‌صورت آنلاین است و مأموریت‌ها نیز بر همین اساس تعریف می‌شود. اینجا خلاقیت خانواده‌ها است که تعیین می‌کند تا چه اندازه می‌توان از این بستر برای پیشرد امور استفاده کرد.

«خانه ما کرونایی» در 12 قسمت با کارگردانی مشترک امین کفاش‌زاده و مهدی جبین‌شناس و نویسندگی احسان عمادی در استودیو نوبین تولید شده است.

همچنین با پایان بازپخش «خانه ما کرونایی»، به زودی فصل دهم این رئالیتی شو که در قزوین و با شرکت سه خانواده منتخب قزوینی تولید شده، از تلویزیون پخش خواهد شد.

0
نظرات کاربران

ثبت نظرات :

اخبار مرتبط

مجموعه هایی که به نوبین اعتماد کرده اند

شبکه سه
بنياد مستضعفان
صندوق نوآوری و شکوفایی
شبکه دو
شبكه نسيم
شبکه افق
کمیته امداد
معاونت علمی
شبکه مستند
سازمان هنری رسانه ای اوج