کاروان فصل جدید رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به جنوب ایران رسید
۱۷ دی ۱۳۹۹ 0

کاروان فصل جدید رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به جنوب ایران رسید

تولید فصل جدید برنامه «بریم بسازیم» به کارگردانی مجید عزیزی و مصطفی آتش مرد در جنوب ایران آغاز شد.

فصل اول برنامه «بریم بسازیم» در ایام نوروز 99 از شبکه سه سیما و شبکه مستند روی آنتن رفت که با استقبال مخاطبان مواجه شد و گروه تولید برای ضبط یک قسمت ویژه به جنوب ایران سفر کرده‌اند.

رئالیتی شو «بریم بسازیم» روایتی از تلاش چهار جوان است که با هدف ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقای سطح رفاه مردم، وارد روستاها و مناطق محروم کشور می‌شوند و با کمک ساده‌ترین ابزارها سعی می‌کنند تا نقصان موجود در گوشه و کنار روستا را برطرف کنند.

در فصل جدید «بریم بسازیم» نیز که در قالب یک ویژه برنامه دو قسمتی در حال ساخت است چهارشرکت کننده در فصل اول این برنامه، این بار با کاروان مخصوص «بریم بسازیم» راهی جنوب ایران شده‌اند تا بررسی امکانات و نیازهای این منطقه، به روستائیان یکی از مناطق جنوبی در ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقای سطح رفاه کمک کنند.

در ریالیتی شو «بریم بسازیم» مخاطب در تمام شرایط، چهار شخصیت‌ اصلی مجموعه به نام‌های حسن محمدیارلو، حامد کاویانی نسب،حسین صفریان بحری و امیرحسین رحمانیان را در موقعیت‌های مختلف دنبال می‌کند که در قالب قصه‌ای جذاب پس از مواجهه با کاستی‌ها و مشکلات موجود در روستا سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکلات را برطرف کنند.

مجموعه ریلیتی شو «بریم بسازیم» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در استودیو نوبین تولید می‌شود.

0
نظرات کاربران

ثبت نظرات :

اخبار مرتبط

مجموعه هایی که به نوبین اعتماد کرده اند

شبکه سه
بنياد مستضعفان
صندوق نوآوری و شکوفایی
شبکه دو
شبكه نسيم
شبکه افق
کمیته امداد
معاونت علمی
شبکه مستند
سازمان هنری رسانه ای اوج