فصل ویژه «بریم بسازیم» به آنتن تلویزیون رسید/ داستان سازندگی‌ در یک منطقه محروم
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0

فصل ویژه «بریم بسازیم» به آنتن تلویزیون رسید/ داستان سازندگی‌ در یک منطقه محروم

فصل ویژه «بریم بسازیم» به کارگردانی مجید عزیزی و مصطفی آتش مرد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استودیو نوبین؛ در فصل ویژه «بریم بسازیم» که در قالب یک ویژه برنامه سه قسمتی آماده نمایش شده است؛ چهارشرکت کننده در فصل اول این برنامه، این بار با کاروان مخصوص «بریم بسازیم» راهی جنوب ایران و شهرستان بشاگرد شده‌اند تا بررسی امکانات و نیازهای این منطقه، سطح توسعه‌ی پایدار و رفاه این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهند.

در این فصل ویژه چهار کاراکتر اصلی برنامه با هدف شناسایی نیازهای بشاگرد برای آبادانی و سازندگی به این شهرستان می‌روند و بعد از اینکه متوجه می‌شوند چه کارهای بزرگی در این منطقه انجام داده تصمیم به روایت متفاوت از سازندگی در این سفر می‌گیرند.

فصل ویژه رئالیتی شو «بریم بسازیم» روزهای یکشنبه 26، دوشنبه 27 و سه‌شنبه 28 اردیبهشت ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

در ریالیتی شو «بریم بسازیم» مخاطب در تمام شرایط، چهار شخصیت‌ اصلی مجموعه به نام‌های حسن محمدیارلو، حامد کاویانی نسب،حسین صفریان بحری و امیرحسین رحمانیان را در موقعیت‌های مختلف دنبال می‌کند که در قالب قصه‌ای جذاب پس از مواجهه با کاستی‌ها و مشکلات در روستا موجود سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکلات را برطرف کنند.

مجموعه ریلیتی شو «بریم بسازیم» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در استودیو نوبین تولید می‌شود.

0
نظرات کاربران

ثبت نظرات :

اخبار مرتبط

مجموعه هایی که به نوبین اعتماد کرده اند

شبکه سه
بنياد مستضعفان
صندوق نوآوری و شکوفایی
شبکه دو
شبكه نسيم
شبکه افق
کمیته امداد
معاونت علمی
شبکه مستند
سازمان هنری رسانه ای اوج