بازدید مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از مسابقه «کارویا»
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ 0

بازدید مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از مسابقه «کارویا»

دکتر علی وحدت، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور در پشت صحنه مسابقه تلویزیونی کارویا از مراحل تولید این برنامه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استودیو نوبین؛ تولید رئالیتی شو «کارویا» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و استودیو نوبین با هدف شناسایی و معرفی شرکت‌های برتر حوزه دانش بنیان از مدتی قبل آغاز شده و به همین مناسبت علی وحدت ضمن حضور در این پشت صحنه این مسابقه تلویزیونی از لزوم تداوم ساخت این برنامه به عنوان یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

وی در این بازدید ضمن ابراز خشنودی از فراهم شدن ساخت چنین برنامه‌ای اظهار داشت: تجاری سازی ایده‌های برتر در حوزه دانش بنیان، موضوع بسیار مهمی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری است و به همین دلیل ریالیتی شو «کارویا» می‌تواند یک بستر امن برای سرمایه‌گذاری مردم در حوزه‌ای باشد که 80 درصد بازگشت سرمایه آنرا را صندوق تضمین خواهد کرد.

مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مسابقه تلویزیونی «کارویا» اولین قدم در راه تجاری سازی ایده‌های برتر حوزه دانش بنیان است و مردم می‌توانند با تماشای این برنامه میزان پیشرفت جوانان ایرانی در زمینه تکنولوژی‌های نوین را از نزدیک لمس کنند و با یک آگاهی مناسب در حوزه‌ای آینده کسب و کار محسوب می‌شود سرمایه‌گذاری کنند و این امکان سرمایه‌گذاری جمعی نکته‌ای است که برای اولین بار با مسابقه «کارویا» در بستر تلویزیون اتفاق خواهد افتاد.

علی وحدت در بخش دیگری از بازدید خود ابراز امیدواری کرد با استقبال مخاطبان از موضوع سرمایه‌گذاری جمعی، مسابقه «کارویا» به عنوان یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش بنیان در فصل‌های بعدی هم ادامه پیدا کند.

براساس این گزارش، ریلیتی شو «کارویا» با محوریت ارائه‌های آسانسوری (بسیار کوتاه) درصدد است تا با شناساندن ایده‌ها و طرح‌هایی که به محصول یا خدمات رسیده‌اند، علاوه بر حمایت مالی از آنها، فرصت سرمایه‌گذاری مردمی را نیز فراهم کند.

مسابقه تلویزیونی کارویا به همت استودیو نوبین و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ساخته می‌شود و در آن بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا طرح‌های برتر شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

0
نظرات کاربران

ثبت نظرات :

اخبار مرتبط

مجموعه هایی که به نوبین اعتماد کرده اند

شبکه سه
بنياد مستضعفان
صندوق نوآوری و شکوفایی
شبکه دو
شبكه نسيم
شبکه افق
کمیته امداد
معاونت علمی
شبکه مستند
سازمان هنری رسانه ای اوج