کارویا
کارویا

کارویا

اینجا آسانسور کارویاست…

کارویا یه مسابقه جذاب تلویزیونیه که زمانت برای ارائه اون چیزی که در نظر داری، فقط به اندازه سوار شدن، بودن و خارج شدن از آسانسوره.

کارویا برای انتخاب و حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان، متولد شده است.

زمان پخش برنامه: پخش شبکه یک سیما به پایان رسید. بازپخش از شبکه افق: شنبه ها و یکشنبه ها
ساعت: ساعت 21

تیزر کارویا

داوران کارویا

تصاویر

طرح های برگزیده

مشاهده همه

سوالات متداول

مهم ترین معیارهای طرح‌ها برای پذیرش در این مسابقه عبارت است:
محصول/ خدمت طرح دارای ویژگی‌های فناورانه و نوآورانه باشد؛
حداقل ۱۰ درصد از سرمایه‌ی‌ مورد نیاز طرح، توسط شرکت متقاضی تامین شود؛
دارا بودن توجیه فنی، بازار و مالی
جذابیت طرح از منظر اقتصادی
دارا بودن گواهینامه‌ها، تاییدنامه‌ها و استانداردهای معتبر
دارا بودن سوابق فروش

فراخوان شرکت در مسابقه اردیبهشت سال 1400 منتشر شد. هم‌اکنون تمامی قسمت‌های فصل اول برنامه ضبط شده است. در صورتی که برای شرکت در فصل های بعدی تمایل دارید در لینک زیر پیش ثبت نام کلیک کنید:

پیش ثبت نام متقاضیان شرکت در فصل بعدی مسابقه کارویا در صورت برگزاری

پس از پایان فصل اول مسابقه، در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد. اما در صورتی که برای شرکت در فصل های بعدی تمایل دارید در لینک زیر پیش ثبت نام کلیک کنید:

پیش ثبت نام متقاضیان شرکت در فصل بعدی مسابقه کارویا در صورت برگزاری

بله، امکان دارد. در این صورت سرمایه‌گذاران در نسبتی از این سود مازاد نیز شریک خواهند بود.

شرکت متقاضی پس از پایان دوره‌ی اجرای طرح و طبق گزارش حسابرسی، موظف است اصل پول و سود کسب شده را به سکوی تامین مالی جمعی بازگردانده و سکو سهم هریک از سرمایه‌گذاران را به حساب آنان واریز می‌کند.

اگر در پایان دوره‌ی اجرای طرح، نیاز به تمدید زمان آن وجود داشته باشد سکو دلیل ایجاد تاخیر در پروژه را اعلام کرده و پس از انجام بررسی و در صورتی که تمدید آن، توجیه‌پذیری اقتصادی داشته باشد با تأیید شرکت فرابورس ایران، مدت زمان اجرای طرح تمدید خواهد شد.

پس از موفقیت ۱۰۰درصدی طرح در جمع‌آوری وجوه مورد نیاز شرکت متقاضی، شرکت فرابورس ایران برای سرمایه‌گذاران ورقه‌ی بهاداری به نام گواهی شراکت صادر می‌کند که نشان دهنده‌ی میزان سهم هر سرمایه‌گذار در این طرح است.
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری نیز برای هر طرح برگزیده‌ی مسابقه، یک بیمه‌نامه صادر کرده که در جزئیات هر طرح ذکر شده و با مراجعه به بخش استعلام اصالت بیمه اصل سرمایه طرح ها در سایت صندوق نوآوری و شکوفایی، و وارد کردن شماره اصالت هر طرح، نحوه‌ی ضمانت صندوق نوآوری و شکوفایی نمایش داده شده است.

طرح‌های برنامه کارویا براساس مدل مشارکت در درآمد (بدهی) تامین مالی می‌شوند. در این مدل از تامین مالی جمعی، پس از آن‌که در پایان طرح، گواهی‌های شراکتِ سرمایه‌گذاران تسویه شدند، رابطه‌ی شراکت میان سرمایه‌گذار و کارآفرین قطع می‌شود.

امکان تامین مالی جمعی برای طرح‌هایی که در مرحله‌ی نمونه‌سازی هستند یا هنوز به مرحله‌ی فروش نرسیده‌اند وجود ندارد. همچنین شرکت متقاضی باید شخصیت حقوقی داشته باشد و تمامی مجوزها، گواهینامه‌ها، تاییدنامه‌ها و استانداردهایی که برای فروش محصول/ خدمتش لازم هستند را دریافت کرده باشد.

اخبار کارویا
راه های ارتباطی

https://nobin.tv/karoya