پخش مسابقه «کارویا» از هفته چهارم آبان ماه
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 8

پخش مسابقه «کارویا» از هفته چهارم آبان ماه

مسابقه کارویا از هفته چهارم آبان ماه جاری، روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته به روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

مسابقه تلویزیونی «کارویا» به همت استودیو نوبین و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری تولید شده است و در آن بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا طرح‌های برتر شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

آشنایی بیشتر با ثمره محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های موفق و مزیت‌های اقتصادی ایران، مهم ترین نکته‌ای است که در این ریالیتی شو، مورد توجه قرار گرفته است.

این رئالیتی شو از 24 آبان ماه، روزهای دوشنبه و سه شنبه، ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش می شود و تکرار آن، روزهای چهارشنبه و جمعه، ساعت 8:30 به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

8
نظرات کاربران
عباس رضائی
17 آبان 1400

سلام یک اختراع ثبت شده دارم ولی سرمایه ندارم، توی اون برنامه برای چنین مواردی راهکار هست ؟

  nobadmin
  18 آبان 1400

  این فصلو تماشا کنین ممکنه جواب سوالاتونو پیدا کنین. برای ثبت نام فصل بعد هم از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و… اطلاع رسانی میکنیم حتما.

Ali amanian
23 آذر 1400

سلام وقت بخیر
در حال اماده سازی اختراعی هستم در ضمینه ی امنیت جامعه که مشابه داخلی ندارد و از نمونه های خارجی هم ارتقا یافته تر است به دلیل مشکل مالی و نبود امنیت در مراحل ثبت فعلا متوقف شده پروژم آیا در این برنامه راهی هست که شریک مالی و ثبتی به من معرفی بشه

  nobadmin
  30 دی 1400

  سلام
  امکان تامین مالی جمعی برای طرح‌هایی که در مرحله‌ی نمونه‌سازی هستند یا هنوز به مرحله‌ی فروش نرسیده‌اند وجود ندارد. همچنین شرکت متقاضی باید شخصیت حقوقی داشته باشد و تمامی مجوزها، گواهینامه‌ها، تاییدنامه‌ها و استانداردهایی که برای فروش محصول/ خدمتش لازم هستند را دریافت کرده باشد.

عبدالله سلیمی
23 آذر 1400

سلام علیکم
بنده به نوبه خود بسیار سپاس گذارم بابت تهیه برنامه های اینچنینی.
واقعا جای این برنامه در صدا و سیما خالی بود.
چقدر خوب میشه که این برنامه ادامه داشته تا منجر به رونق تولید و اقتصاد کشور بشه.
از طرفی راهی هم برای بکارگیری سرمایه های سرگردان و سر و سامان گرفتن اقتصاد و …..

محمد حسینی
24 آذر 1400

سلام لطفا بفرمائید وقتی کسی سرمایه اش را می آورد و در یکی از این طرح ها مشارکت می کند، این مشارکت، برای همیشه است، یا اینکه سرمایه گذار باید بعد زمان اعلامی،(مثلا یکسال،و تولید اول طرح، و سر پا شدن آن) عذرش خواسته می شود و بایدپول و سودش را بر دارد و ببرد؟

  nobadmin
  30 دی 1400

  سلام
  طرح‌های برنامه کارویا براساس مدل مشارکت در درآمد (بدهی) تامین مالی می‌شوند. در این مدل از تامین مالی جمعی، پس از آن‌که در پایان طرح، گواهی‌های شراکتِ سرمایه‌گذاران تسویه شدند، رابطه‌ی شراکت میان سرمایه‌گذار و کارآفرین قطع می‌شود.

سید حسین
19 بهمن 1400

سلام
هدف من از سرمایه گذاری نه فقط یخاطر سود دهی امر بلکه بیشتر برای کمک به جوانان و ایده پردازان کشور هست.با تشکر از عزیزانی که در فراهم نمودن این برنامه تلاش کرده اند.

ثبت نظرات :

اخبار مرتبط

مجموعه هایی که به نوبین اعتماد کرده اند

شبکه سه
بنياد مستضعفان
صندوق نوآوری و شکوفایی
شبکه دو
شبكه نسيم
شبکه افق
کمیته امداد
معاونت علمی
شبکه مستند
سازمان هنری رسانه ای اوج